Është përfolur se Qeqa Krelani ka filluar një lidhje dashurie derisa këtë lajm e ka konfirmuar "Prive".

Qeqa në lidhje dashurie ?

Qeqa në lidhje dashurie ?

Është përfolur se Qeqa Krelani ka filluar një lidhje dashurie derisa këtë lajm e ka konfirmuar “Prive”.

Disa burime kanë njoftuar se gazetarja e sportit është në këtë lidhje prej një viti.

I dashuri i saj thuhet të jetë një ish-futbollist i Kombëtares kuqezi.

Ndërsa, dyshja janë duke e shijuar lidhjen në privatësi dhe pritet që ta zyrtarizojnë shpejt edhe në publik.

Qeqa është analiste dhe gazetare e fushës së sportit e cila gëzon sukses në Radio Televizionin e Kosovës. /Insajderi.com