Ra pandemia dhe Luana e kuptoi këtë gjë për vete

Ra pandemia dhe Luana e kuptoi këtë gjë për vete

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca, duket se ka kuptuar një gjë gjatë pandemisë

Luana Vjollca nuk ka mbetur e pa angazhuar gjatë pandemisë Covid-19, por që sot ka befasuar me deklaratën e saj.

“Nuk e kisha kuptuar sa paskam pas nevoje për pak pushim”, ka shkruar ajo poshtë një fotografie.

Me këtë gjë ajo ka treguar se tani e ka kuptuar se ka punuar shumë dhe se ishte pikërisht pandemia që bëri që ajo ta kuptoj se kishte pasur nevojë për një pushim në shtëpinë e saj.

View this post on Instagram

Nuk e kisha kuptuar sa paskam pas nevoje per pak pushim.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ky është dissi i Morenës për emisionin Review