Rashel shfaqet me bluz transparente, ky është komenti epik i fansave

Rashel shfaqet me bluz transparente, ky është komenti epik i fansave

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në “Instagram”.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale.

Kështu ka bërë edhe së fundmi ku modelja ka pozuar me flokët bishtaleca, syze të mëdha dhe një bluz transparente që nuk i le vend imagjinatës.

Tri propozimet e filmave nga Kaltrina në këtë kohë pandemie