‘Reja më e famshme në Kosovë’ pozon duke vozitur BMW-në e saj luksoze

‘Reja më e famshme në Kosovë’ pozon duke vozitur BMW-në e saj luksoze

Është një prej ‘rejave’ më të komentuara në estradën shqiptare.

Fjala është për sopranon, Learta Jakupi e cila për publikun e gjerë më shumë njihet si “Reja e Shyhrete Behlulit” marrë parasysh që fama i erdhi falë martesës me djalin e kësaj të fundit, shkruan Insajderi.

MOS E HUMBISNI > Koncerti i dështuar i Melindës në Suedi

Ajo shquhet edhe për jetën luksoze që bënë e sidomos për imazhet që i shkrep para makinave me çmime astronomike.

Kësaj here për ndjekësit e saj, soprano ka vendosur të ndajë një imazh ku shihet pallto të zezë, derisa flokët e saja i mbulojnë një pjesë të fytyrës.

© Learta Jakupi [instagram]

Meqë në imazh shihet duke buzëqeshur, të tillë e ka lënë edhe përshkrimin, duke shkruar “Buzëqeshje me milje”.

Learta duket të jetë tejet  e dhënë pas veturës së saj të tipit “BMW X5” çmimi i të cilës shkon deri në 60-mijë dollarë, ajo edhe në janar të vitit që shkoj ka ndarë një imazh ulur në kolltukun e veturës së saj.

/ © Insajderi /

Lojërat me Dafina Zeqirin dhe Moneyz – Përgjigjen në pyetjet provokuese