Reperi i njohur dhe modelja fejohen në fshehtësi

Reperi i njohur dhe modelja fejohen në fshehtësi

Reperi i “The Young Money” Lil Wayne thuhet se është fejuar me modelen La’Tecia Thomas.

Modelja australiane është parë me një unazë diamanti në dorë dhe kaq mjaftoi që në media të përhapet lajmi.

Nuk dihet ende se kur ka ndodhur fejesa, megjithatë sipas postimeve në Instagram, Thomas e mban unazën që nga tetori i vitit që lamë pas.

Sipas raporteve Wayne dhe e fejuara e tij e re festuan Vitin e Ri së bashku në Miami.

Ata ishin bashkë në familjen e reperit dhe nga postimet që bënë në rrjetet sociale u vu re se ata kanë kaluar shumë mire.

Kujtojmë se reperi dhe modelja janë njohur në rrjetet sociale dhe takimi i parë ka ardhur pasi 37-vjeçari këmbënguli.