Reperi i njohur ia merr të dashurën djalit të tij

Reperi i njohur ia merr të dashurën djalit të tij

Reperi i famshëm lidhet me ish të dashurën e djalit.

Prej ditësh në mediat rozë amerikane ka bërë bujë një lajm ku thuhet se reperi i njohur Diddy është në një marrëdhënie me ish të dashurën e të birit.

Mediat e huaja raportojnë se pas ndarjes së Lori Harvey nga i biri i reperit, Diddy dhe Lori janë parë shumë shpesh së bashku duke mbështetur njëri-tjetrin në çështjet profesionale dhe private, dhe një foto e kapur mat duket se i ka përforcuar edhe dyshimet.