Reperi nga Tetova “ bashkohet” më gruan e tij

Reperi nga Tetova “ bashkohet” më gruan e tij

Nuk dihet a është rastësi apo shkuan bashkë, por reperi nga Tetova S4mm dhe gruaja e tij, Filisin janë parë së bashku.

Qifti ka kohë që janë ndarë nga njëri- tjetri, por S4MM ka treguar se ata  takohen kohë pas kohe  dhe se për momentin  dëshirojnë që të qëndrojnë larg.

Por, diçka është duke i ka afruar prape qiftin dhe ajo është një dasmë që qifti ishin së bashku.

Ata publikuan disa imazhe nga kjo dasmë, në të cilën ndoshta kanë bërë të ditur që larg syrit të publikut ata vazhdojnë të jenë së bashku.

Kujtojmë që S4MM vazhdon të jetë shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare duke sjellë projekte të reja muzikore.

Projekti i tij i fundit është “ Habibi”, i lansuar një muaj më parë.

Ky projekt që nga momenti i lansimit është pritur shumë mire nga fansat duke numëruar rreth 2.6 milionë klikime./Insajderi.com