Restoranti ku festoi ditëlindjen Rita Ora ‘bombardohet’ me vlerësime e komente negative

Restoranti ku festoi ditëlindjen Rita Ora ‘bombardohet’ me vlerësime e komente negative

Vendi për festën e ditëlindjes së Rita Ora-s duke thyer rregullat e mbylljes, është bombarduar me vlerësime negative me një yll, pas lajmit.

Këngëtarja kërkoi falje dhe ofroi të paguante një gjobë prej 10,000 £ pasi u kap duke festuar 30 vjetorin e lindjes me një grup miqsh në restorantin Casa Cruz në Notting Hill të Londrës.

Është raportuar se kaq shumë komente negative janë postuar nga njerëz të zemëruar për atë që ajo ka bërë saqë TripAdvisor ka ndaluar çdo shqyrtim të ri.

Vlerësimet e këqija u postuan gjithashtu në Google.

Sipas The Sun, një përmbledhje tha: “Një pikë e nxehtë e Covid e mbushur me njerëz të famshëm të listës Z që nuk mban maska”

Një tjetër shkruan: “Gruaja ime kohët e fundit ka kontraktuar koronavirus, duke qenë në vijën e parë të shërbimit shëndetësor. Ndërkohë, ju duket se jeni në gjendje të injoroni ligjin dhe të bëni atë që ju pëlqen, duke ju ofruar mysafirëve tuaj të pasur mundësi për të festuar. Përçmueshëm. Ju lutemi bojkotoni këtë vend”./Insajderi.com

Mirror