Review- Këtë të shtunë do të ndiqni dy personazhet e njohur duke komentuar klipet e vitit 2019- Intevistë me Mc Mimmo

Review- Këtë të shtunë do të ndiqni dy personazhet e njohur duke komentuar klipet e vitit 2019- Intevistë me Mc Mimmo

Edhe këtë të shtunë, si çdo herë tjetër emisioni Review vjen me plot surpriza.

Të ftuarti e kësaj jave do të jenë tenori Luan Durmishi dhe aktorja Arta Selimi. Këta të dy nuk do të flasin rreth karrierës së tyre, por do të analizojnë me komentojnë këngët që janë realizuar në vitin 2019.

Të shtunën | Review klipeve të vitit 2019-të

Të shtunën nga ora 20:10, do t'u bëjnë REVIEW klipeve të vitit 2019-të, tenori Luan Durmishi dhe aktorja, Arta Selimi!Na ndiqni në TV Dukagjini, të shtunën në Review me Nora Haxhën

Gepostet von Review am Freitag, 27. Dezember 2019

Në storjen e javës të ftuar kemi Mimoza Abdullahin apo ndryshe e njohur si Mc Mimmo, ku përpos karrierës së saj si ish-repere ajo i ka komentuar edhe reperet që kanë dalë kohëve të fundit.

Po ashtu një review do t’i bëhet edhe klipeve të cilat janë realizuar këtë vit, ku do të flasë regjisori i ‘Supercut’.

Për këto dhe shumë të tjera ndiqeni sonte emisionin Review në ora 20:10 që transmetohet në Tv Dukagjini dhe Live në Insajderi dhe Review.