Ricky Martin dhe Jwan Yosef bëhet prindër për herë të katërt, këngëtari publikon imazhin e vogëlushit

Ricky Martin dhe Jwan Yosef bëhet prindër për herë të katërt, këngëtari publikon imazhin e vogëlushit

Këngëtari i njour Ricky Martin së bashku me partnerin e tij Jwan Yosef janë bërë prindër për herë të katërt.

Në jetë ka ardhë vogëlushi që ata e kanë pagëzuar me emrin Renn Martin-Yosef.

Këngëtari me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram ka ndarë me ndjekësit e tij dhe imazhine vogëlushit të sapo ardhë në jetë.

“Djali ynë Renn Martin-Yosef lindi” ka shkruar krahsa fotos këngëtari.

Kujtojmë që Ricky Martin dhe Jwan Yosef në vitin 2008 Ricky u bë baba i binjakëve, Valentino dhe Matteo, të cilët erdhën në jetë përmes një nëne mbartëse, njësoj si vajza e tyre Lucia dhe djali Renn.

View this post on Instagram

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #elbebéhanacido

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on