Rihanna doli për darkë e veshur me të brendshme

Rihanna doli për darkë e veshur me të brendshme

Rihanna, mjeshtra e ansambleve të guximshme veshjesh, doli për darkë në Beverly Hills e veshur me një kamisolë e njohur edhe si veshje intime grash, njofton Insajderi.

Përsipër hodhi një kimono të zezë mëndafshi dhe një palë tuta nga po i njëjti material. Veshjen e kompletoi me modelin ikonik të atleteve Nike.

Sa për të thyer ngjyrën e errët të veshjesh, ajo zgjodhi të një kuqe të zjarrtë për buzëkuqin dhe syze dielli ngjyrë të gjelbër neon. /Insajderi.com