Rihanna më në fund ka një të dashur të ri

Rihanna më në fund ka një të dashur të ri

Çifti i përfolur Rihanna dhe A$AP Rocky u panë me një grup miqsh në Beatrice Inn të shtunën në mbrëmje, na është thënë.

Është rasti i fundit që dyshja, të cilët ishin ulur në mënyrë diskrete pas një perde, janë parë së bashku që kur ajo u nda nga miliarderi Hassan Jameel në janar. Në korrik, Rocky, 32, u paraqit në fushatën e saj Fenty Skin.

Beatrice Inn, i drejtuar nga Angie Mar, është i hapur deri në prag të Vitit të Ri, pastaj do të lëvizë në vendin fqinj në ish-hapësirën e Blenheim./Insajderi.com

Page Six