Rihanna pëson aksident me skuterin elektrik – kjo është gjendja e saj

Rihanna pëson aksident me skuterin elektrik – kjo është gjendja e saj

Rihanna është duke u rikuperuar pas një aksidenti të fundit duke përfshirë një skuter elektrik, njofton Insajderi.

Të premten, këngëtarja, 32 vjeçare, u fotografua me të nxira në fytyrë kur u pa në një makinë pranë një restoranti në Los Angeles.

“Rihanna është plotësisht mirë tani, por u rrotullua në një skuter elektrik javën e kaluar dhe kishte mavijosur ballin dhe fytyrën e saj,” – tha përfaqësuesi i Rihanna për PEOPLE në një deklaratë.

“Për fat të mirë nuk kishte lëndime të mëdha dhe ajo po shërohet shpejt,” shton përfaqësuesi. /Insajderi.com