A po dështon Rina Balaj këtë verë?

A po dështon Rina Balaj këtë verë?

Reperja e njohur Rina Balaj ka qenë shumë aktive me projekte edhe këtë verë, mirëpo këngët e saj nuk kanë bërë bujë të madhe nëse i krahasojmë me Taynen dhe Melinden, dy konkurentet e sajë.

Edhe pse Rina befasoj me duetin me Adelina Ismajlin, kënga më shumë u përfol për të keq se sa u pëlqye.

Tayna dhe Melinda në po të njëjtën javë lansuan projektet e tyre të cilat u pëlqyen dhe u kthyen në hite menjëherë, gjë që nuk ndodhi me këngën e Rinës me Adelinën.

Rina provoj dhe me dy projekte të tjera, e në njërën ndër to Rina provoj të këndoj, është kënga Ideal, ku Rina nuk bën rep, por prapë nuk pati sukses sa dy koleget e saj.

Akoma më vështirë për Rinën bëhet largimi i Feros nga One Recors, duke ditur faktin që Fero ishte ai që i kishte qëndruar afër Rinës duke i ndihmuar të hy në rep muzike, dhe duke ja shkruar tekstet e duke e shoqëruar në koncerte. /Insajderi.com