Rina Balaj provokon rënd nga shtrati, fokusi të linjat e saj

Rina Balaj provokon rënd nga shtrati, fokusi të linjat e saj

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj është mjaftë aktive në rrjetet sociale, shkruan Insajderi.

Ajo kohë më parë ka thënë së është munduar të qëndroje larg rrjeteve sociale dhe të shpenzoje sa më pakë kohë në to, por nuk ia ka dalë.

Rina ka postuar disa fotografi të cilat ka pozuar nga divani, duke i vënë në pah format e saj trupore.

Nuk dihet nëse këto fotografi janë pjesë e ndonjë spoti muzikor, apo vetëm për dëshirën e saj.

Kënga e fundit e publikuar nga këngëtarja është “Cali”, ku u prit mjaftë mirë nga fansat e saj.

Kujtojmë që Rina është në lidhjë Sin Boy dhe shihën shumë të lumtu pranë njëri-tjetrit.

Së fundi,  Sin ka pohuar se jeta e tij, ka ndryshuar pasi që ai ka njohur Rinën./Insajderi.com