Rina Balaj publikon foto nga pushimet

Rina Balaj publikon foto nga pushimet

Rina Balaj aktualisht është një ndër këngëtaret më të përfolura të rubrikave rozë shqiptare.

Ajo së fundi ka publikuar video projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Adelina Ismailin, “Qikat”, i cili u mirëprit prej fansave.

Zeshkania gjithashtu ka qenë një ndër këngëtaret që ka performuar në edicionin e parë të festivalit “Alba Festival”, i cili u mbajt në qytetin e Zurichut.

Dhe koha për pushimeve verore ka ardhur dhe bukuroshja ka nisur të shijojë rrezet e diellit pranë një pishine, përcjell Telegrafi.

View this post on Instagram

I let u go down on me just so you can look up

A post shared by RINA (@balajrina) on