Rina Balaj publikon fotografi të reja, kaq joshëse e atraktive s’e kemi parë moti

Rina Balaj publikon fotografi të reja, kaq joshëse e atraktive s’e kemi parë moti

Është një prej artisteve më të përfolura të momentin.

Qysh kur u largua nga ‘OnRecords’ reperja, Rina Balaj ka ndërruar komplet qasjen e saj ndaj audiencës duke treguar se çfarë personi i thjeshtë e pa komplekse është, shkruan Insajderi.

SHIKO EDHE > Djali i vozit “Ferrari”, Dani thotë “Krejt e kanë”

Ajo që nuk ka shumë që ka bërë publike lidhjen me reperin me prejardhje shqiptare, Sin Boy mbrëmjen e kësaj të mërkure ka sjellë për dashamirët disa imazhe.

Rina e cila nuk po heziton të ndajë momente nga jeta e saj, kësaj here është shfaqur tejet atraktive e veshur me tuta ngjyrë rozë të zbehur e cila përpos që i vë në pah linjat e bujshme trupore, ia qet edhe barkun e sheshtë.

© Rina Balaj [instagram]

© Rina Balaj [instagram]

Kujtojmë që Rina Balaj nuk ka shumë kohë që ka hapur “Instagram-in” e ri e deri më tani mbi 114-mijë ndjekës nga mbarë bota.

Meredith” mbanë titullin kënga e saj e re e cila u publikua kah fundi i dhjetorit të vitit të kaluar e që ka marrë gati 2-milionë shikime.

/ © Insajderi /

Detaje të reja për rastin e “tentim-dhunimit” të Butrint Imerit, flasin protagonistët dhe psikologu