Rita Ora bëhet pjesë e sfidës “Woman supporting Woman”

Rita Ora bëhet pjesë e sfidës “Woman supporting Woman”

Rita Ora kohëve të fundit ka arritur ta kthejë vëmendjen kah vetja me shumë projekte, shumë prej të cilave nuk kanë lidhje me muzikën.

Është fjala për sfidën në mediat sociale të quajtur “Woman supporting Woman” (Gratë mbështesin gratë) e cila sikur përshkruhet në titull, ka për qëllim mbështetjen e grave.

Sfida për këtë nominim i erdhi nga dy mikesha të saj Dora Melissa dhe Emilie Lighningrose.

Ajo ka pranuar sfidën dhe ka falenderuar shoqet për nominimin.

Si rrjedhojë Rita ka postuar 3 fotografi të saj në llogarinë e saj në Instagram ku duket mjaftë mirë./Insajderi.com

 

View this post on Instagram

❤️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on