Rita Ora bëhet qull, pozon nga pishina

Rita Ora bëhet qull, pozon nga pishina

Pas angazhimeve të shumta, Rita Ora ka shfrytëzuar temperaturat e larta në Los Anxhelos për t’u relaksuar.

Këngëtarja 29-vjeçare ka publikuar disa fotografi duke u larë në pishinë dhe ku duket në formë perfekte.

E veshur me një kostum të kaltër të larjes, këngëtarja kosovare vuri në pah linjat e saj seksi në disa poza joshëse.

“Sot ishte një ditë e bukur”, shkruan Rita pranë imazheve.