Rita Ora bashkë me Cardi B dhe shumë emra të njohur janë bërë bashkë për një kampanjë.
Rita Ora përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se ësht" />

Rita Ora dhe Cardi, bashkë për një arsye

Rita Ora dhe Cardi, bashkë për një arsye

Rita Ora bashkë me Cardi B dhe shumë emra të njohur janë bërë bashkë për një kampanjë.

Rita Ora përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se është pjesë e kampanjës të “Palms Casino Resort”, shkruan lajmi.net. Bashkë me Ritën, në këtë kampanjë është edhe modelja e njohur Emily Ratajkowski, Erza Miller, e të tjerë.

Për ndryshe, Rita Ora është pjesë e shumë kampanjave të ndryshme dhe imazh e brendeve të njohura.