Rita Ora dhe i dashuri i saj i ri shijojnë pushimet në Ibiza

Rita Ora dhe i dashuri i saj i ri shijojnë pushimet në Ibiza

Rita Ora dhe i dashuri i saj Romain Gavras janë fotografuar përderisa po lundronin në det bashkë me miq të tyre.

Rita dhe Romain janë duke qëndruar në Ibiza në mes të epidemisë dhe duke shijuar shoqërinë e njëri – tjetrit, raporton Daily Mail shkruan Insajderi.

Rita ka veshur bikine me ngjyra të ndryshme, të cilat e tregojnë trupin e saj të tonifikuar.

Lidhja e Ritës dhe Romain ka pak kohë që është zbuluar nga mediat, mirëpo duket se ata të dy janë të dashuruar me njëri tjetrin dhe po argëtohen jashtë mase./Insajderi.com