Rita Ora i jep fund beqarisë?

Rita Ora i jep fund beqarisë?

Rita Ora dhe partneri i saj, Taika Waititi përfliten prej kohësh për marrëdhënien e tyre.

Mirëpo së fundmi po përflitet për një martesë të mundshme mes tyre.

Kjo pasi regjisori nga Zelanda e Re është fotografuar me një unazë në gisht.

Motra e Ritës, Elena, ka ndarë një foto të regjisorit, ku bie në sy dhe unaza. Kjo foto vjen pas thashethemeve se ata kanë nisur të planifikojnë ceremoninë.