fbpx

Rita Ora mahnitëse për ‘Escade’

Rita Ora mahnitëse për ‘Escade’

Përveç angazhimeve në muzikë, artistja me prejardhje shqiptare Rita Ora, së fundmi ka realizuar edhe një set fotografik si imazh i markës ‘Escade’.

Fotografitë i ka postuar vet këngëtarja në rrjetin social ‘Instagram’.

Ajo është veshur me të kuqe dhe duket mahnitëse.