Rita Ora merr një vajzë të mbuluar në videoklipin e ri, reagojnë fansat

Rita Ora merr një vajzë të mbuluar në videoklipin e ri, reagojnë fansat

Këngëtarja shqiptare më famë botërore Rita Ora ka publikuar projektin e ri “New Look”

Kënga dhe videoklipi po pëlqehen mjaft shumë, dhe po transmetohet gjithandej.

Rita njihet për stil të veçante dhe për videoklipe ekstravagante, por kësaj radhe vëmendje të madhe ka marrë fakti që njëra nga vajzat që luan ne video klip është e mbuluar, gjë qe nuk jemi mësuar ta shohim nëpër video klipe të këngëtareve të rangut botëror.

Reagimet nga fansat kanë qenë pozitive duke e falënderuar Ritën që ka paraqitur një grua muslimane në videon e saj.