Rita Ora performon me Liam Payne në Gjermani

Rita Ora performon me Liam Payne në Gjermani

Rita Ora momentalisht është duke qëndruar në Berlin, në festivalin “ECHO Music Awards”.


Këngëtarja kosovare me famë botërore, ka performuar në skenë një nga hitet e saj më të dëgjuara “For You”, që e ka në bashkëpunim me Liam Payne, shkruan Indeksonline.


Veshur bardhë e zi, këngëtarja ka mahnitur të pranishmit teksa ka shkëlqyer me paraqitjen e saj skenike dhe bukurinë e saj.