Rita Ora planifikon martesën me Taika Waititi-n

Rita Ora planifikon martesën me Taika Waititi-n

Rita Ora ka pak kohë që ka pranuar hapur lidhjen me regjisorin, Taika Waititi, me të cilin tashmë  shfaqet kudo në publik.

Dyshja nisën lidhjen e tyre në muajin mars dhe gjërat janë aq serioze sa ata po mendojnë edhe martesën.

Qifti tani po jetojnë në Los Angeles së bashku, me lidhjen e tyre që veçse po shkon të forcohet çdo ditë e më shumë.

Sipas Neë Idea, burimi theksoi: “Taika e quan Ritën ‘grua’ gjatë gjithë kohës dhe thotë se si do të jetë burri i saj i parë dhe i fundit”.

 

“Të gjithë rreth tyre e nënvlerësojnë atë si tallje flirtuese, por Rita padyshim që shpreson se ai është me të vërtetë”.

Këngëtarja shqiptare thuhet se ka bërë shaka me miqtë se do të martohen në një ceremoni së shpejti, para se të bëjnë një festë të madhe më vonë.

Një burim zbuloi kohët e fundit se Rita do të jetojë përtej pellgut. duke vazhduar: “Ndihet pak sikur ka disa kujtime të këqija në Londër dhe ajo është e lumtur të fillojë përsëri në Los Angeles, ku ka shumë mundësi të reja”.

“I dashuri i saj Taika është gjithashtu në Los Angeles, që kur ajo ka qenë atje duke punuar dhe kanë kaluar shumë kohë së bashku”.

Rita Ora dhe Taika Waititi

Kujtojmë se dalja e tyre e parë publike si çift ishte teksa parakaluan në tapetin e kuq gjatë premierës së “The Suicide Squad”, në Los Angelos.

Taika Waititi ka qenë i martuar më herët me producenten Chelsea Winstanley, por ata u divorcuan në vitin 2018. /Insajderi.com