Rita Ora provokon në fotot e fundit me bikini

Rita Ora provokon në fotot e fundit me bikini

Rita Ora provokon me imazhet e fundit.

Rita Ora po shijon motin e mirë në Londër vetëm përmes kopshtit, këngëtarja ka ndarë disa imazhe nga vikendi i saj, shkruan lajmi.net.

Prishtinasja ka publikuar një seri fotografish në Instagram ku shfaqet në bikini dhe shihet duke marrë rreze dielli në oborrin e vilës së saj.

“E ulur në kopshtin tim për pak vitamin D” ka shkruar Rita pranë fotove të publikuara.

 

 

View this post on Instagram

 

sun got in my eyes 🌼🌸🌺☀️#HowToBeLonely sitting in my garden for a little vitamin D this morning

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on