Rita Ora publikon ilustrimin ku ajo shihet me dy flamurët e Kosovës dhe Shqipërisë

Rita Ora publikon ilustrimin ku ajo shihet me dy flamurët e Kosovës dhe Shqipërisë

Edhe Rita Ora si shumë artistë shqiptarë që krenohen me prej ardhjen e tyre.

Në një postim në llogarinë e saj personale në Instagram, këngëtarja ka publikuar një ilustrim të bërë nga një adhurues i saj, me motive kombëtare, njofton Insajderi.

Në këtë ilustrim Rita paraqitet e vizatuar me një shqiponjë që mban në sqep një flamur hibrid me simbolet e flamurit kosovar dhe atij shqiptarë.

Në dy fotot e tjera të bëra nga artisti i njejtë Rita paraqitet në ilustrimin e njejtë mirëpo në njërën shqiponja mban flamurin kosovar dhe tjetrin flamurin shqiptarë./Insajderi.com