Rita Ora shkëlqen me dukjen e saj të brishtë [FOTO]

Rita Ora shkëlqen me dukjen e saj të brishtë [FOTO]

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka qenë mbrëmë e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “iHeart Radio Awards”.

Mirëpo paraqitja e Rita Orës nuk ishte si herëve tjera, ajo dukej shumë thjeshtë, me një palë xhinse dhe këmishë, me shumë stil.

Pjesë e eventit ishte edhe Bebe Rexha, ku bashkë me Ritën kanë ndarë çmimin e parë, kurse dukeshin për mrekulli.

“For You” titullohet projekti i fundit nga Rita, këngë të cilën e solli në duet me Liam Payne.

 

View this post on Instagram

iHeart wasssuppppp!! @iheartradio @beberexha

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on