Rita Ora vazhdon të sjell poza të nxehta [foto]

Rita Ora vazhdon të sjell poza të nxehta [foto]

Ajo di të guxojë edhe të shfaqë trupin e saj të lakmueshëm.

Dhe Rita Ora edhe njëherë u shfaq e nxehtë, ndërsa ndau me ndjekësit së fundmi disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram të martën në mbrëmje.

Këngëtarja e hitit “Anywhere”, 29 vjeçe, dukej e pabesueshme veshur me një kamionole të zezë mëndafshi të zhytur.

Stili i saj i flokëve me kaçurrela të Ritës të kthyera në njërën anë, bëri që ajo të duket edhe më magjepsëse.

Rita e titroi fotografitë duke shkruar: “Duhej ta bëja këtë për tu ngritur pas tri ditësh xhirimi. Ata më thonë mua: Rita buzëqesh! Unë:”.