Rita Orën e tradhton fustani, i del gjoksi në plazh

Rita Orën e tradhton fustani, i del gjoksi në plazh

“Jam e prekshme dhe emocionale” kështu ka thënë Rita Ora gjatë një fotosesioni për revistën Love.

Rita Ora ka folur për revistën “Love” në prag të festës së Shën Valentinit derisa ajo ka treguar se është “e varur nga puna edhe pse cilësohet pak e kolme”.

Rita Ora ka pranuar se fansat më shumë e shohin atë “si një të varur nga puna dhe si një këngëtare e kolme”, por këngëtarja ka mahnitur në fotosesionin e saj për revistën “Love”.