Robert Berisha e ngacmon moderatoren e njohur

Robert Berisha e ngacmon moderatoren e njohur

Këngëtari dhe moderatori, Robert Berisha siç duket nuk e ka ndërmend të ndalët.

Vetëm pak ditë pasi që u përfol për ribashkimin e tij me Norën, pasi që dyshja kaluan pushimet së bashku ai ka vendosur ta bartë vëmendjen diku tjetër.

Ai gjatë ditës ka komentuar një foto të moderatores, Albana Osmani e cila ka pyetur “pse është akoma beqare”.

Pas kësaj Roberti ka vendosur që të thye rrjetin me lajme duke e ngacmuar.

“Nga sot nuk je më!”, ishte komenti i Robertit në fotografi.

Ky flirtim i hapur është marrë me pozitivitet nga ana e moderatores Osmani e cila ka reaguar vetëm me disa të qeshura.

 

Albana ka kohë që është shkëputur nga ekrani, mirëpo tashmë ka deklaruar së është e fokusuar të karriera pas një pushimi./SHQIP.com