Robert Berisha thumbon këngëtarët të cilët këndojnë me ‘play back’

Robert Berisha thumbon këngëtarët të cilët këndojnë me ‘play back’

Robert Berisha është bërë shumë i njohur për publikun vitet e fundit, megjithatë karrierën muzikore e ka nisur që i vogël.

Tashmë ai ka një karrierë të suksesshme dhe këtë periudhë e ka pasur shumë të ngjeshur me koncerte.

Mbrëmjen e kaluar ka mbajtur koncertin e radhës dhe me anë të një videoje ka treguar ‘vuajtjet’ e një këngëtari.

Ai ka treguar dy bluzat e tij të bëra qull nga diersa pasi gjithë natën kishte kënduar live.

Në shkrimin e videos duket se ai ka një kunjë për kolegët që zgjedhin të këndojnë playback.

“Këngëtarët e playback nuk kanë kështu problemesh” , shkruan Roberti.

Kjo duket si një kunjë për kolegët e tij, të cilët nuk këndojnë live.

Kujtojmë se më herët Roberti ka pasur një debat me Ronela Hajatin dhe Zaimina Vasjarin.

Ai i quajti ato këngëtare playback-u, të cilat nuk dinë të këndojnë live.

Emisioni më i ri i showbizit po vjen: Follow për të mos ikur asgjë: Follow në Facebook: https://www.facebook.com/Review-101968204486657/

Një jetë tu prek n.tela. Koha kur Ermal Fejzullahu prekte n'tela, n'tela, n'tela si asnjo!

Një jetë tu prek n’tela. Koha kur Ermal Fejzullahu prekte n'tela, n'tela, n'tela si asnjo!

Gepostet von Review am Donnerstag, 19. September 2019