Robert Pattinson dhe e dashura e tij janë duke diskutuar martesën

Robert Pattinson dhe e dashura e tij janë duke diskutuar martesën

Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse dyshohet se janë duke diskutuar që të fejohen.

Ylli i “Twighlight” dhe modelja , thuhet se kanë menduar të martohen por nuk po nguten, E! raportoi të mërkurën.

Një burim duke folur për gazetën pohoi: ‘Rob dhe Suki patjetër që kanë diskutuar të fejohen por nuk nxitojnë.

‘Suki nuk po i bën presion Robert dhe ata të dy janë shumë të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit.’

Duke vazhduar të flasim për marrëdhëniet e tyre, burimi vazhdoi: ‘Ata janë një dyshe vërtet e mirë. Ata të dy kanë kaluar kohë në Angli së bashku gjatë këtij viti dhe marrëdhënia e tyre është më e fortë se kurrë’./Insajderi.com

Burimi: Daily Mail