Roja i sigurisë fiksohet pas Jonida Vokshit në tapetin e kuq të Kanës

Roja i sigurisë fiksohet pas Jonida Vokshit në tapetin e kuq të Kanës

Aktorja dhe moderatorja e njohur Jonida Vokshi është bërë pjesë e festivalit ‘Cannes’.

Kjo është promoja e InDoks

Ditën e sotme ajo ka ndarë një video për publikun ku shihet duke parakaluar në tapetin e kuq.

E veshur në të zeza dhe me një ‘sfiladë’ të saj ka bërë mjakt të kuptueshëm faktin që aktorja tërhoqi vëmendjen e një bodyguard.

Në momentin kur Jonida ngjiste shkallër, ai ktheu kokën duke e parë nga pas, veprim që nuk i ka shpëtuar publikut.

View this post on Instagram

A great experience! #cannesredcarpet

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on