Ronela Hajati merr urimin më të bukur për ditëlindje nga pikërisht vetvetja

Ronela Hajati merr urimin më të bukur për ditëlindje nga pikërisht vetvetja

Këngëtarja Ronela Hajati po feston ditëlindjen dhe deri në fund të ditës ajo do të ketë marrë mijëra urime nga fansat, ndjekësit dhe miqtë e saj – por më i bukuri do të mbetet urimi që i bëri vetvetes, njofton Insajderi.

Në një postim në llogarinë e saj, këngëtarja që sot po mbush 31 vjet ndau një mori fotografish nga fëmijëria e saj.

“Gëzuar ditëlindjen Ronel!”, nis përshkrimin e saj.

Arsyeja pse ajo po uron veten është për faktin se ajo adhuron veten për njeriun që është rritur të jetë.

“Ti qe ke qene gjithmone e qeshur, qejflie (shishja me foton e dyte eshte bosh normalisht) ,nje hap para (me demostrim serish ne foto), qe e do jeten pafund,qe do njerzit me gjith shpirt ,muziken ,dashurine ,pozitivitetin! Kam punu per ket dite prandaj po uroj veten! Te dua shume Ron!” /Insajderi.com