Ronela Hajati publikon foto nga pushimet

Ronela Hajati publikon foto nga pushimet

Ronela Hajati ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram që rrallë herë mund ta shohim nga ajo, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë një imazh nga plazhi ku shfaqet në bikini ku ka marrë shumë komente pozitive dhe pëlqime për pamjen.

Ronela është duke shijuar suksesin e këngës së fundit ‘Lage’ e cila numëron mbi dy milion klikime në platformën Youtube.