Ronela me përgjigje epike ndaj pyetjes së papritur për Young Zerken

Ronela me përgjigje epike ndaj pyetjes së papritur për Young Zerken

Në mesin e çifteve të kometuara në mediat rozë janë edhe Ronela Hajati dhe Young Zerka.

Dyshja i dhanë fund lidhjes duke mos e bërë publike në media, pasi asnjëri nga ta nuk reagoi.

Edhe pse janë ndarë, Ronelës së fundmi iu parashtrua një pyetje në lidhje me ish- të dashurin.

E ftuar në programin “Express Rozë” u pyet se si e ka emrin në të vërtetë.

Dhe përgjigja e saj ishte goxha epike.

“Pse patjetër kjo pyetje? Nuk e di, t’i hapim pasaportën. Dielli miq, rrezatimi i tij godet, rrezatimi i tij është fatal”.

Dyshja kishin zyrtarizuar lidhjen e tyre tre vjeçare të cilët sollën dhe një projekt muzikor me titull “Syni jemi”, i cili deri tani ka marë mbi 34 milionë klikime. /Insajderi.com