Ronela në pregaditje të klipit të ri, vetëm as një javë pasi publikoi “Aventura”

Ronela në pregaditje të klipit të ri, vetëm as një javë pasi publikoi “Aventura”

Vetëm gjashtë ditë pasi publikoi projektin më të ri muzikor, Ronela Hajati, ka filluar me përgatitjen për një këngë të rradhës.

Derisa dëgjohet “Aventura” më e fundit nga bukuroshja e cila po pëlqehet mjaft shumë nga publiku, erdhi me lajmin e gëzueshëm.

31 vjeçarja ka paralajmëruar klipin e ri përmes një videoje në llogarinë e  saj në Instagram.

Artistja ka ndarë pjesë nga xhirimet e videoklipit ku ka zbuluar se do të jetë dhe bashkëpunim.

“Përshëndetje të gjithëve, a e keni dëgjuar këngën time të re? Ndërkohë që ju do dëgjoni ‘Aventura’ deri sa mos ta duroni dot më, ne po bëhemi gati për klipin e radhës nga albumi ‘Rron’ “.

Hajati zbuloi se kënga e  katërt e albumit do të jetë e titulluar “Alo alo”, kjo që po pregaditë tani e cila do të lansoohet në qershor të këtij viti, e po që do të jetë një hit pranveror /Insajderi.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)