Rozana Radi paralajmëron diçka të re

Rozana Radi paralajmëron diçka të re

Ditë më parë Rozana Radi dhe Stine kanë publikuar bashkëpunimin e tyre “Serenata”.

Kënga është pritur mjaftë mirë nga fansat e tyre dhe që nga momenti i lansimit ka marrë komente pozitive.

Së fundmi, Rozana ka hapur opsionin pyetjesh përgjigjesh në Instagram, ku zbuloi se shumë shpejtë do të sjellë një projekt tjetër muzikor.

E pyetur nga një ndjekës “Mendon të godasësh përsëri me ndonjë këngë si puna e kësaj që bëre tani se ishte super,” këngëtarja nuk hezitoi të përgjigjet.

 

“Dëgjojeni dhe për pak, sigurisht do ketë një tjetër shumë shpejtë”, është përgjigjur Rozana.

Projekti i Rozanës me Stinën që një javë nga lansimi ka marrë afro 300 mijë klikime në platformën Youtube./SHQIP.com