Rrallë herë rastisë të shohim vajzën 27 vjeçare të Tom Cruise dhe Nicole Kidman

Rrallë herë rastisë të shohim vajzën 27 vjeçare të Tom Cruise dhe Nicole Kidman

Në një selfie të rrallë në Instagram, vajza e Tom Cruise dhe Nicole Kidman, Bella u shfaq para një pasqyre dhe një kapelë duke përdorur një nga filtrat e famshëm të rrjetit social, njofton Insajderi.

“Gjithçka që shkëlqen është ar .. oh prit, është vetëm një tjetër filtër në Instagram,” – shkroi Bella në përshkrim.

Cruise dhe Kidman janë prindër të Bella dhe vëllait të saj më të ri Connor, 25 vjecar. Çifti i aktorëve u divorcuan në vitin 2001.

Nicole Kidman opens up about her kids with Tom Cruise: 'It's my job to love  them'

Bella është një artise, dhe llogaria e saj në Instagram është më së shumti e fokusuar në punën e saj, megjithëse ajo ndau një selfie të vetes në maj.

Artistja ka jetuar një jetë të qetë jashtë vëmendjes, duke bërë tituj në tabloide vetëm në vitin 2015 për martesën e saj me Max Parker. Ajo nisi një linjë veshjesh në shkurt të vitit 2018 të quajtur BKC (Bella Kidman Cruise). /Insajderi.com

Burimi: People