Russell Crowe shpërqëndrohet nga loja e tenisit për të puthur të dashurën

Russell Crowe shpërqëndrohet nga loja e tenisit për të puthur të dashurën

Russell Crowe dhe e dashura e tij e përfolur Britney Theriot dukeshin të ngazëllyer ndërsa ata shijuan një puthje gjatë një loje energjike tenisi.

Ylli 56-vjeçar i Gladiatorit, i cili gjithashtu ishte fotografuar së bashku me ish-aktoren 30-vjeçare në aeroportin e Sidneit në vitin 2019, u shfaq me humor të lartë gjatë ngjarjes së rastësishme sportive që ndodhi në fillim të kësaj jave në Australi.

Gjatë lojës së tyre lokale në Sidnei, Russell dhe Britney u përkëdhelën me njëri-tjetrin dhe ndanë një puthje.

Në imazhe, aktori i listës A ishte veshur në të zezë dhe mbërtheu një raketë tenisi dhe topin në dorë para se të vendoste një puthje në Britney.

Bomba bionde, e cila gjithashtu ishte veshur me të zezë, mbështolli krahët rreth qafës së Russell.

Dyshja u puth për një moment të shkurtër para se ta kthenin vëmendjen e tyre te loja në fjalë.

Edhe pse romanca e tyre e përfolur duket relativisht e re, miqësia e Russell dhe Britney shtrihet deri në të paktën 2013 kur ata luajtën së bashku me njëri-tjetrin në filmin Broken City./Insajderi.com

Mirror