Sa janë gjasat? Maluma dhe Butrint Imeri bëjnë të njëjtin tatuazh, në të po të njëjtën kohë dhe vend

Sa janë gjasat? Maluma dhe Butrint Imeri bëjnë të njëjtin tatuazh, në të po të njëjtën kohë dhe vend

Të dy artistët, Maluma dhe Butrint Imeri janë adhurues të bojës në trup. Të dy në vazhdimësi kanë rritur koleksionin e tyre të artit trupor.

Së fundmi, Maluma publikoi disa fotografi në llogarinë e tij në Instagram ku kërkon nga ndjekësit të gjejnë se cilat tatuazhe janë të reja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma)

Një nga ndjekësit u përgjigj se gdhendjet e reja me bojë janë: Syri në gishtin e tij, trëndafili në pëllëmbën e dorës dhe katër elementet e tokës në secilin gisht dhe “7 DJ” në anën e veshit.

Ndërkohë, edhe Butrin Imeri publikoi disa fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku kishte shtrirën krahun dhe tregonte tatuazhin e ri. Është një trëndafil pikërisht si i senzacionit latin, Malumas. Për më tepër, edhe vendi ku ishte krijuar arti ishte në pëllëmbë të dorës.

Në fotografinë që ai ka ndarë shihet tatuazhi “1996” që është edhe viti i lindjes së këngëtarit, dhe më sipër poshtë mëngës së tij ka të tatuazhuar edhe portretin e një personazhi anime.

Në korrik të vitit 2020, Butrinti kishte vizatuar portretin e Gokut, personazhi nga filmi i animuar “Dragon Ball”. Ky tatuazh është i veçantë për këngëtarin pasi i kujton fëmijërinë e tij prandaj edhe ka vendosur ta bëjë në një vend të dukshëm. /Insajderi.com