Sa ka shpenzuar Luana Vjollca për veshjen e saj

Sa ka shpenzuar Luana Vjollca për veshjen e saj

Luana Vjollca është një prej fytyrave të dashura për publikun e botës së shoëbizz-it, njofton Insajderi.

Emisioni i saj “Shiko kush luan” është një prej të preferuarve dhe ajo që bie në sy gjatë performancave të saj në këtë emision janë veshjet e Luanës.

Luana gjithmonë ka treguar një tendencë për të veshur fustana që kushtojnë shuma të mëdha, sepse si duket është një prej pasioneve të saj të mëdha.

Veshja e fundit e Luanës një fustan i zi i market “Tabja” që sipas faqes online “Shqip Closet” kushton 156 euro dhe aksesorët të cilët sipas të njëjtës faqe kapin vlerën prej 1245 eurosh./Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S.C (shqipcloset) (@shqip.closet)