fbpx

Sa kushton xhaketa e re e Getit? Një tjetër shpenzim bombastik i reperit

Sa kushton xhaketa e re e Getit? Një tjetër shpenzim bombastik i reperit

Reperi kosovar, Getoar Selimi është mjaft i ndjekur dhe i komentuar në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net.

Në atë Instagram, publikon imazhe dhe video të llojllojshme e ajo që gjithnjë tërheq vëmendje është veshja e tij.

Edhe në paraqitjen e fundit, Geti shfaqet me plot stil ku faqja “What they wearin” ka zbuluar çmimin e veshjes së reperit.

Xhaketa e llojit ‘Armani’ dhe këpucet ‘giuseppe zanotti’, kapin vlerën mbi 1000 euro.

Nga projektet dhe koncertet e tij të shumta nuk ka dyshim se ka përfitime të mëdha.