Sa paguan qira Rihanna për një muaj në shtëpinë e re luksoze?

Sa paguan qira Rihanna për një muaj në shtëpinë e re luksoze?

Një prej yjeve më të dashur të showbizit, këngëtarja Rihanna është zhvendosur në një vend të ri banimi.

Sipas gazetës DailyMail shtëpia luksoze e këngëtares mendohet të kushtojë rreth 360mijë euro.

Rezidenca në fjalë është e madhe rreth 8,900 metra katrorë, pesë dhoma gjumi, 6 banjo dhe një pishinë, raporton Daily Mail, shkruan Insajderi.

Këngëtarja ka zgjedhur këtë vend, që në fakt është një ishull, për të punuar, mes peisazheve magjepse e inspiruese që ka aty./Insajderi.com