Sabria pranon urimet të veçanta për ditëlindje, kaq vjet mbush sot

Sabria pranon urimet të veçanta për ditëlindje, kaq vjet mbush sot

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu mbush sot 74 vjeç.

Urimët për legjendën e muzikës shqiptarë kanë qenë të shumta duke filluar nga familja e tij, kolegët dhe fansat e shumtë.

Kështu djali i tij, Ermali e uroi babain e tij me fjalët më të mira.

“Urime ditëlindjen babush, u beft Arti sa gjysma jote. Të duam”, shkroi Ermal në mbishkrimin e fotografisë.

Urime ka pasur edhe nga Ariana e cila ka thënë që janë të bekuar që e kanë.

“Urime babi, të paqim gjithmonë. E paq shëndetin dhe gjithë të mirat. Të bekuar që të kemi”, ka shkruar ajo.

Projekti i fundit i Sabrise është “Vula e Dashurisë”, i lansuar pesë muaj më parë. Projekti është pritur shumë mirë dhe deri më tani numëron mbi një milionë klikime në platformën Youtube./Insajderi.com