Sacrlett Johansson është martuar në një ceremoni sekrete

Sacrlett Johansson është martuar në një ceremoni sekrete

Scarlett Johansson është martuar fshehurazi me Colin Jost.

Dyshja lidhi kurorën në një ceremoni intime gjatë fundjavës.

Lajmi u shpërnda në mediat sociale nga llogaria e Meals on Wheels America në Instagram.

Ata shkruan: “Ne jemi të entuziazmuar për të dhënë lajmin se Scarlett Johansson dhe Colin Jost u martuan gjatë fundjavës në një ceremoni intime me familjen e tyre të ngushtë dhe të dashurit, duke ndjekur masat paraprake të sigurisë COVID-19 siç drejtohet nga CDC”.

Llogaria shtoi: “Dëshira e tyre e dasmës është të ndihmojë të bëjnë një ndryshim për të rriturit e moshuar në nevojë gjatë kësaj kohe të vështirë duke mbështetur @mealsonwheelsamerica./Insajderi.com

Mirror