Sapo ka hyrë në “Përputhen”, konkurrenti kapet “mat” në momente intime më një vajzë

Sapo ka hyrë në “Përputhen”, konkurrenti kapet “mat” në momente intime më një vajzë

Emisioni “Për’Puthen”, tashmë ka filluar edicionin e tretë ku është bërë edhe prezantimi i djemve dhe vajzave që do të jenë pjesë e kastit.

Një nder ata që ka spikatur me tepër është Edi, i cili ka lënë Zvicrën që të jetë pjesë e programit.

Ai qysh në episodat e parë nuk ka ngurruar që të flirtoje hapur me vajzat e të shpreh pëlqimet e tij.

Kryefjala ka siguruar video të Edit në një nga klubet e Tiranës, ku shihet duke u argëtuar nën shoqërinë e një vajzë.

Vajza është me kurriz dhe nuk shihet qartë nëse është ndonjëra nga konkurrentet, apo dikush tjetër por dyshja shihen shumë të afërt gati duke u puthur

A do ta penalizoj kjo Edin pasi që një gjë e tillë është e ndaluar nga program mbetët të shihët./Insajderi.com