Sara Hoxha kujton ditën më të veçantë të jetës së saj me këtë foto

Sara Hoxha kujton ditën më të veçantë të jetës së saj me këtë foto

Në muajin gusht të vitit 2018, Sara Hoxha vendosi të kurorëzojë dashurinë e saj në martesë me partnerin Ledion Liço, në një dasmë të organizuar të Itali.

Pas këtij momenti special, trashëgimtarja e ‘Top Channel’ vendosi të mos publikojë shumë foto nga dita më e bukur e saj. Megjithatë herë pas here Sara është kthyer pas në kohë, duke ndarë me ndjekësit disa momente nga ceremonia e saj.

Pak më parë Hoxha ka publikuar disa pamje të reja nga dasma krah Ledionit. Fotot janë bardhezi dhe në to shfaqet çifti duke pozuar në vendin ku u organizua e gjithë ceremonia.
Me siguri Sara ruan kujtimet më të bukura nga ajo ditë, ndaj ka zgjedhur të ndajë dhe këto momente me ndjekësit.

Kujtojmë se tashmë ajo është mami e dy djemve të quajtur London dhe Roman, për të cilët ka treguar kujdesin dhe përkushtimin maksimal.